
Подушка-трансформер 40х60х10 см IDEIA (подушка для подорожей)
379 ₴
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000036026
Подушка-трансформер IDEIA 40х60х10 см (для подорожей)
Подушка трансформер - це новітня розробка ТМ «IDEA», виконана з матеріалів, повністю безпечних для людини.
Оригінальна і багатофункціональна подушка, в бічні сторони якої вшиті блискавки, складається з 3-х секцій і зручно трансформується в компактний валик. Система блискавок надає можливість поєднувати кілька подушок в єдиний виріб необхідної довжини і використовувати їх в якості килимка або матраца.
Чохол - високоякісна плащова тканина, практична і проста у догляді, її легко прати і вона швидко сохне. Наповнювач - антиалергенне м`яке волокно, що робить подушку пружною, легкою і гнучкою.
Різноманітність забарвлення - можливість створити власний креативний матрацик або килимок, комбінуючи різні кольори в одному виробі.
Призначення: підійде для дитячих ігор на підлозі; в якості подушки або матраца стане в нагоді на шезлонгах або садових стільцях; при виконанні різних фізичних вправ для підтримки різних частин тіла; зібрану в формі валика добре використовувати в подорожі для підтримки шийного відділу хребта.
Артикул: 8-31814-002_4820227284733
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Призначення | Для сидіння |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Тип | Декоративна |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Валик |
| Колір | Жовтий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 600 г |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 345 ₴





