
Подушка-грілка 18х18 см IDEIA "Обіймашка" (Єнот) від коліків та газиків з насінням льону
324 ₴
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000036038
Подушка-грілка IDEIA "Обіймашка" 18х18 см (Єнот)
Універсальний виріб, який підійде для застосування і дорослим, і дітям. Являє собою флісову дитячу іграшку з екологічно чистим насінням льону всередині. При необхідності іграшка перетворюється у теплу грілку, або холодний компрес.
Іграшка WarmMe підійде для розвивальних тактильних ігор малюка. Насіння льону як наповнювач сприяє розвитку моторики. Грайте разом, це дозволить налагодити гарні стосунки з дитиною. Іграшка приємна на дотик, її можна обіймати. Вона стане надійним другом вашому малюку, коли він підросте.
Насіння льону – це чудовий варіант джерела сухого тепла, яке допомагає здійснювати щадне прогрівання грудної клітки, вушка, животику, ніжок у дитини. Сухе тепло зарадить жінкам при місячних болях, допоможе позбутись відчуття тривожності, покращить стан при депресіях. (Грілка не є лікарським засобом, ефективна лише у якості додаткової терапії).
У випадку травм, що потребують холодотерапії (синці, забиття тощо), іграшку можна швидко охолодити у морозильній камері та робити холодний компрес.
Допоможе розслабитись – грілка з насінням льону допоможе зняти напруження та розслабитись.
Милий вигляд – іграшку зроблено у вигляді файних звіряток, які точно сподобаються малюкові. Фізіотерапія стане веселою грою.
Чудовий подарунок – така багатофункціональна іграшка може стати чудовим подарунком для друзів.
Лагідна теплотерапія – запобігає утворенню опіків та не бажаних реакцій організму. До неї майже не існує протипоказань.
Спосіб застосування:
Для прогрівання:
Покладіть грілку WarmMe у мікрохвильову піч на 2 хв. при потужності 700 Вт.
Застереження:
Виріб варто класти на чисту суху поверхню
Уникайте вологи
Перевіряйте температуру грілки перед тим, як класти до тіла задля запобігання опіків
Для охолодження:
Загорніть виріб у чистий сухий пакунок та покладіть у морозилку на 10 хв.
Застереження:
Уникайте прямого контакту з вологою
Артикул: 8-33270-003_4820227284702
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Матеріал напірника/чохла | фліс |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 500 г |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 18 см |
| Ширина подушки | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 295 ₴







