
Подушка 50х50 см IDEIA "Rain" з вишивкою (подушка декоративна)
379 ₴
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000036010
Подушка IDEIA "Rain" 50х50 см з вишивкою (декоративна)
Подушка Rain – родзинка декоративного асортименту ТМ IDEIA, а також подушка – оберіг. Стильні та вишукані подушки, здатні стати справжньою прикрасою вашої кімнати. Подушки мають оптимальний розмір, який дозволяє розмістити їх на ліжку, дивані, кріслах. Кольорова палітра підбиралась дизайнерами, з огляду на модні тенденції в оформленні інтер’єру. Візуально та тактильно підходить до колекції стьобаних покривал IDEIA.
Асортимент подушок Rain – це рішення для оформлення кімнат у різних стилях. Розмаїття кольорів дозволяє оптимально підібрати подушки особисто під свій дизайн. Кожна подушка має символічну вишивку-оберіг. У кожної подушки – свій. Є SIMPLICITY – простота, FUSION – злиття, OPTIMISM – оптимізм, SERENITY – спокій, ENERGY – енергія. Такі подушки можна купляти в парі одна з одною, аби зіграти на контрасті, або придбати однакові, якщо вам так більше подобається.
Вишивка займає більшу частину лицьового боку подушки. Якісно виконана, пасує до тканини основи. Тканина верху пошита з міцної та красивої тканини мікрофібри. Така тканина практична в експлуатації. Не вкривається ковтунцями, стійка до кігтиків домашніх тварин, проста у пранні. Здатна тривалий час зберігати первинну красу та свої властивості.
Переваги:
Ексклюзивна вишивка. Кожна подушка має красиву велику ефектну вишивку – символ, що прикрашає виріб, додає йому стильності та вишуканості. Індивідуальний підхід до створення вишивки робить ці декоративні подушки оригінальним елементом декору.
Практичні матеріали. Подушки пошито з сучасних матеріалів, безпечних для здоров’я людини, придатних для прання, зручних у догляді. І чохол, і наповнювач не вбирають бруд, вологу, запахи та піт.
Артикул: 8-32196-003_4820227281299
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Призначення | Для сидіння |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Тип | Декоративна |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | М'ятний |
| Розміри подушки | |
| Вага | 520 г |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 345 ₴




