
Подушка 70х70 см IDEIA "Bamboo" бамбукова
1 224 ₴
1 114 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000035543
Подушка "Bamboo" 70х70 см бамбукова
Суперм’яка подушка з бамбуковим волокном. Справжній комфорт для здорового відпочинку. Подушка ніжна на дотик, м’яка та пружна. Вона добре набита, тримає форму. Якісно підтримує голову та шийний відділ.
Подушка Botanical Bamboo має натуральне волокно бамбуку у тканині чохла у співвідношенні 30/70. Також бамбукове волокно входить до складу наповнювача, з яким робиться вистіб верхнього чохла подушки. Співвідношення 40/60.
Бамбукова подушка не здатна викликати алергію чи подразнення шкіри.
Наповнювач подушки – ультратонке силіконове мікроволокно. Антиалергенний матеріал з високим ступенем силіконізації. Добре тримає форму і тривалий час не просідає. Дуже м’яке.
Подушка Botanical Bamboo має два чохли. Верхній – з ексклюзивним художнім вистебом і додатковим шаром наповнювача з бамбуком. Це значно спрощує догляд. Можна прати тільки верхній чохол. Конструктивно передбачено можливість відрегулювати висоту під себе. Обидва чохли мають застібку блискавку.
Подушка Botanical Bamboo – якісний сон гарантовано.
Тканина:
30% бамбук, 70% поліестер / стьобана з наповнювачем: 40% бамбук, 60% поліестер
Наповнювач:
Антиалергійне силіконізоване ультратонке мікроволокно
Вага наповнювача:
1200 г
Склад комплекту:
Стьобаний чохол та внутрішня подушка на блискавці
Переваги подушки Botanical Bamboo
1. Антибактеріальна – подушка Botanical Bamboo на 100% безпечна для здоров’я людини. Рекомендована людям з чутливою шкірою та схильним до алергічних реакцій.
2. Суперм’яка – подушка Botanical Bamboo належить до категорії м’яких подушок. Всередині ультратонке силіконізоване волокно. Чохол з вистебом робить подушку пружною. Дозволяє добре тримати форму.
3. Регулюється висота – подушку Botanical Bamboo можна налаштувати індивідуально під кожного члена родини. Вона добре набита, але якщо здається зависокою, можна прибрати частину наповнювача та зробити її комфортно виключно для вас.
Артикул: 8-29967_4820182658167
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | Бамбук |
| Призначення | Для сну |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 20 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 1 114 ₴




