
Подушка 50х70 см IDEIA "Double Chamber" (чохол зі стібкою + штучний пух)
471 ₴
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000035497
Подушка "Double Chamber" 50х70 см (чохол зі стібкою + штучний пух)
Подушка Double Chamber вирізняється вишуканим зовнішнім виглядом. Вона виготовлена з сучасних матеріалів, які ефектно імітують натуральні аналоги. Стильний чохол молочного кольору доповнений коричневою окантовкою по краю — це підкреслює вишуканість виробу та гармонійно доповнює інтер’єр спальні, незалежно від стилю оформлення.
Комфорт кожного дня:
Подушка має двокамерну конструкцію, що забезпечує надзвичайну зручність для людей із різними вподобаннями:
З одного боку — ніжний поліефірний матеріал, максимально схожий за відчуттями до натурального лебединого пуху.З іншого боку — силіконізоване волокно середньої щільності для кращої підтримки.
Двосторонній дизайн дозволяє обрати м’якший або жорсткіший бік подушки залежно від положення для сну, самопочуття чи особистих потреб.
А застібка-блискавка дає можливість регулювати висоту та щільність — додаючи або зменшуючи наповнювач у жорсткішій камері.
Економічність:
Подушка виготовлена з мікрофібри та силіконізованого поліефірного волокна — матеріалів, що зовні та на дотик практично не відрізняються від натуральних, але є значно доступнішими за ціною.
Це дозволяє вам отримати високий рівень комфорту без переплат.
Практичність у догляді:
✅ Підходить для прання в пральній машині
✅ Швидко сохне на повітрі
✅ Чохол не вбирає забруднення, не мнеться, не линяє
✅ Наповнювач не вбирає вологу, не злежується, зберігає форму та пружність
Безпека:
Усі матеріали мають антиалергенні та антибактеріальні властивості.
Безпечність підтверджена міжнародним сертифікатом OEKO-TEX® STANDARD 100, що гарантує відсутність шкідливих речовин у складі виробу. Подушка підходить навіть людям із чутливою шкірою.
Артикул: 8-31757-003_4820227280520
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Призначення | Для сну |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри подушки | |
| Вага | 850 г |
| Висота подушки | 20 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 429 ₴









